Na povabilo Turističnega društva Šempas ,KS Šempas in TIC Nova Gorica ki že 21. organizirajo krajevni praznik Mohorjevo, smo se tudi starodobniki Društva ljubiteljev starodobnih vozil Vipavska dolina udeležili praznovanja ki je bilo 16. julija 2017 v Šempasu. Seveda smo se zbrali pri našem članu Remec Vinkotu in Vojki, in ob kozarčku domačega vina in prigrizku pokramljali o tekoči problematiki.

Preko trideset starodobnikov se je v strjeni koloni napotilo na prizorišče  prireditve. Starodobniki so prava paša za oči in okoli njih se je nagnetlo mnogo občudovalcev in tudi interesentov za testno vožnjo. Seveda smo čez nekaj časa naredili častni krog in razveselili marsikaterega obiskovalca. Ob prijetnem kulturnem programu in dobri kulinariki smo v kasnih večernih urah zapustili prijazne domačine.

Tajnik Stegovec Zmago