Vipavska dolina Motorsport, Modri dirkač, Q vejtr, klapa Tomos, LSV Vipavska Dolina

Covid 19 in karantena nam je letos preprečila tradicionalno srečanje v Maju.

Zato smo se toliko bolj veselili skupnega srečanja petih Ajdovskih klubov, ki jim je vonj po bencinu domač.

Dodatno začimbo, k veselju, je dodal še naš član,  g.Stanislav  Mikuž .

Vse nas je povabil na svojo domačijo v Gozd nad Ajdovščino na svojo 60-letnico.

Dobili smo se na Krka parkirišču v Ajdovščini, kjer nista manjkala jutranja kava in rogljič.

Po dobrodošlici našega predsednika, g. Petra Ambrožiča, odrinemo na pot.

Na Colu nas je pričakal naš gostitelj in kaj kmalu smo že sedeli ob odličnem bograču na njegovem domu. Hvala Stanislav !

Naslednji postanek je na Predmeji. Spomenik Gorjanke je pravi kraj, za pogled na čudovito Vipavsko dolino. Še štruklji naše Dorice in že hitimo v dolino. Resljeva cesta nudi zares prekrasno veduto na prepade, tunele vklesane v kamen in okoliške hribe.

Nazaj na parkirišče Krke v Ajdovščino, kjer so nas čakali pečeni čevapčiči. Druženje se je povesilo v pozno popoldne. Na obrazih udeležencev se je videlo zadovoljstvo skupnega sobotnega druženja.

Kaj ko bi naslednje leto ponovili.

Ajdovščina, 20.06.2020                                                                           Branko Vidmar