Na pobudo podpredsednika Trošt Igorja in sklepa na sestanku društva, smo se v torek 18.12.2018 odpeljali s starodobniki v Dom upokojencev v Ajdovščini. Zbralo se nas je 9 starodobnikov, ki smo jih parkirali pred sam vhod stavbe. Prav kmalu pa se je okoli nas zbralo kar nekaj gojencev doma, ki so z zanimanjem pogledovali po starih avtomobilih. Med njimi je bil tudi predstavnik doma gospod Čičigoj Štefan, ki nas je prav lepo pozdravil.

 

S seboj smo imeli tudi nekaj daril, ki smo jih postavili pod novoletno jelko. Pozdravila nas je tudi direktorica doma gospa Tanja Stibilj Slemič, ki je poudarila, da so starejši ljudje zelo zadovoljni s takimi obiski in da se zelo trudijo, da bi imeli dosti prireditev. Po kratki predstavitvi društva smo še pokramljali s poznanimi osebami v domu in se odpravili do naših avtomobilov, kjer so nas že nestrpno čakali tisti ki so si zaželeli obuditi spomin na mlade dni.

Tajnik