14.7.2019 je dan  za Mohorjevo. Tudi letos  nas je simpatični organizator povabil na druženje v Šempas. Zbrali smo se pri našem članu Remec Vinkotu , ki nam je , kot po navadi , ponudil pijačo in  prigrizek. Kolona , več kot  dvajsetih  vozil , se je vila proti zadružnemu domu v Šempas. Mahanje in pozdravljanje mimoidočih je napovedovalo zanimiv dan. In res je bilo tako. Radovednežev in voženj željnih obiskovalcev ni manjkalo , tako da smo z veseljem naredili dva kroga po vasi.

Organizator nam je ponudil pijačo in jedačo . Naš predsednik Peter Ambrožič   je  vse obiskovalce tudi lepo pozdravil . Pester program se je ob dobri muziki prenesel na plesišče,kjer so prišli na vrsto plesalci. Druženje smo zaključili ko je že bila noč. Lepo je bilo in kličemo nasvidenje naslednje leto.

Branko Vidmar